muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PARA

4.3.2013 Festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden Svět pořádá také letos benefiční koncert, kde vystoupí duo brněnských rapperek Čokovoko a slovenská pop rocková skupina Para. Výtěžek z celé akce půjde na podporu a provoz festivalu.

17.12.2012 Dosud platili za nejzvučnější položku z line-upu nadcházejícího ročníku Pohody francouzští Justice, kteří se ale předvedou jen v DJském setu. Pár dnů před Štědrým dnem ovšem slovenský festival naděluje další zajímavá lákadla.
25.9.2012 Po trenčianskom Pohoda Indoor Camping Festivale, ktorý sa zrušil pred pár týždňami a presunul sa do Bratislavy pod menom Pohoda párty sa ruší aj táto akcia s Woodkidom a O.Childen.
7.9.2012 Druhý ročník Pohoda Indoor Camping Festivalu, ktorý sa mal uskutočniť 26. a 27. októbra v Trenčíne, sa z ekonomických dôvodov ruší. Nahradí ho jednodňová bratislavská Pohoda Párty a niekoľko jesenných koncertov v hlavnom meste.
4.7.2012 Najvačší festival na Slovensku, Bažant Pohoda, začína už zajtra, ale pomaly štartuje aj prípavy na druhý ročník jeho jesennej edície. Tá rovnako ako minulý rok ponesie meno Pohoda Indoor Camping Festival.
10.9.2011 Tata Bojs v říjnu vyrazí na dlouhé turné k propagaci nového alba Ležatá osmička a kromě řady českých měst s ním objedou i část Slovenské republiky. V současné chvíli je potvrzeno osmnáct vystoupení; toto číslo však nemusí být konečné.
11.8.2011 Festival Easthetic je menší festival, taký, akých sa počas leta koná nespočetne. Jeho line up je však pozoruhodne vkusne zostavený výber domácej a českej alternatívnej hudby. Jeho najväčším špecifikom je však samotné miesto konania.
3.8.2011 Začiatkom augusta ožije východ Slovenska mladým hudobným festivalom. Druhý ročník Eastheticu prinesie napríklad Dubioza Kolektiv, no line up sa sústredí predovšetkým na zástupcov domácej scény.
2.5.2011 Už tento pátek vyvrcholí oslavy studentů našich metropolitních univerzit. Pražský majáles proběhne i letos v parku Stromovka a nabídne bohatý hudební program na třech scénách.
23.4.2011 Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles.

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.