muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OHM SQUARE

14.9.2006 Nejen koncerty britské zpěvačky Skye, "inovovaných" Kosheen a domácí klubové špičky bylo o víkendu brněnské Mariánské údolí živo. Přinášíme vám pár obrazových vzpomínek na 3. ročník festivalu Semtex Culture.
14.9.2006 Festivalů není nikdy dost. Až si proto odpočinete od všech těch letních akcí, můžete vyrazit na nějaký ten podzimní nebo zimní klubový festiválek.
30.8.2006 Na východním okraji moravské metropole se v pěkně vyhlížející krajině nachází Mariánské údolí, které bude o příštím víkendu už potřetí hostit příjemný festival Semtex Culture. Letos poprvé přinese hned dvoudenní program v čele s britskými hvězdami Kosheen a Skye a domácí hudební špičkou.
10.8.2006 S blížícím se festivalem Semtex Culture, jež proběhne 8. a 9. září v brněnském Mariánském údolí, se rozrostly také řady účinkujících a byl zveřejněn časový line-up.
9.8.2006 „Pomáhat je pohoda,“ tak zní motto osmého ročníku jednoho z největších severočeských festivalů. Rock For Church(ill) se uskuteční 25. a 26. srpna v areálu Myslivna ve Vroutku u Podbořan.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
18.7.2006 Druhá část fotoreportáže z víkendové Pohody přináší ohlédnutí za koncerty Skye, Bez ladu a skladu, kNot Photogenic, Polemic, nebo Jiřího Schmitzera.
29.6.2006 Pokud stále nevíte, co s dnešním večerem, a nechcete se jen tak potkoukat ulicemi Prahy, máme pro vás pár tipů.
12.6.2006 Divácky oblíbený i úspěšný festival Semtex Culture letos spojil své dvě části v jednu a tento rok bude poprvé dvoudenní. Konat se tedy bude 8. a 9. září v brněnském Mariánském Údolí.
23.3.2006 Kromě řady zvučných jmen, o nichž jsme vás již informovali, se na festivalu Pohoda, který se odehraje v polovině července v Trenčíně, představí také špičky současné elektronické hudby.

31-40 (51) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.