muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NUKLEÁRNÍ VOKURKY

9.4.2009 RGM Live Space má za sebou březnové klání základního kola, z něhož do semifinále vítězně postoupily kapely The Pure jako favorit diváků a Afrodisiak jako vítěz poroty. Další pětice kapel bude bojovat ve středu 15. března při společném koncertu v pražském Paláci Akropolis.
22.11.2006 Klubová sezóna se dala do pohybu, což se projevuje i na pódiích všech plzeňských klubů. Na své si tak víceméně přijdou vyznavači všech hudebních žánrů.
18.5.2006 Třetí ročních punkového festivalu, který proběhl na koupališti v malé obci Chvaleč ve východních Čechách, se již tradičně nesl v duchu dobré zábavy a ohleduplnosti...
27.1.2006 Především ve znamení funky bude úterní večer v pražském Lucerna Music Baru, kde společně zahrají skupiny Kuličky štěstí a Nukleární vokurky.
29.12.2005 Leden bývá co do hudebních akcí čaasto označován jako jakýsi "okurkový" měsíc. Přesto se však stále něco děje a my vám proto přinášíme několik koncertních tipů:

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.