muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NATÁLIE KOCÁBOVÁ

19.5.2010 Natalie Kocab, nekonvenční autorka a originální zpěvačka s velkým příjmením na krku, přichází na českou hudební scénu se zbraní genetického věku. Novodobý model avantgardy, založený na bázi neřízené umělecké tradice značky Kocab...
13.11.2007 Pražský klub Rock Café se tuto sobotu stane dějištěm čtvrtého ročníku charitativního festivalu Pozdní sběr, který si klade za cíl finančně podpořit Dětské krizové centrum, zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí.
12.6.2007 Velká Hleďsebe u Mariánských Lázní bude 30. června hostit druhý ročník multižánrového benefičního festivalu Digital Sun. Hlavní hvězdou akce bude britský drum’n’bassový DJ Ed Rush, z domácích kapel vystoupí třeba Ohm Square, Natálie Kocábová, nebo 100°C.
19.4.2007 S prvními jmény účinkujících přichází festival Hrachovka, jehož letošní ročník se uskuteční 27. a 28. července v Hrachovci u Valašského Meziříčí.
21.8.2006 Natálie Kocábová si sice pro potřeby zahraničního trhu na svém druhém albu upravila jméno, jeho nová podoba na mě ale působí paradoxně spíše provinčně, stejně jako nepříliš povedený obal z dílny...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.