muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NANA ZORIN

28.2.2009 Nana Zorin oslaví 11 let vydáním nového alba ELEVN a koncertem, na kterém se představí všichni vokalisté, kteří projektem prošli. Nika.B, Dr. Kary ani Ego.L.Din nebudou chybět na výročním koncertě Nana Zorin, jenž se koná 19. března v Rock Café v Praze.
20.3.2008 Pražská část filmového festivalu Febiofest nabídne i v letošním roce bohatý doprovodný hudební program na dvou scénách. Probíhat bude od 28. března do 4. dubna v prostorách multiplexu Village Cinemas na Andělu.
5.10.2006 Na listopad si pořadatelé Sázavafestu připravili dvě klubové akce, které se uskuteční v prostorách pražského Abatonu. Jednak to bude 11. listopadu druhý ročník Klubobraní a předně již 2. listopadu první ročník akce World Music Fest Made In Sázavafest.
9.8.2006 Jak bylo na letošním Sázavafestu? Napoví fotky? Tak hurá na pokračování fotoreportáže z letošního ročníku.
12.6.2006 Druhý den festivalu Mezi ploty byl ve znamení o něco zvučnějších jmen než den předchozí. Občas jsem si připadala jako tenisový míček, který létá...
24.5.2006 Tento rok oslaví Kinematograf bratří Čadíků patnácté výročí své existence a desáté výročí svého úspěšného fungování na Střeleckém ostrově v Praze. Od 1. června do 17. září bude přinášet pravidelný filmový, divadelní, ale i hudební program.
16.5.2006 Animovaný videoklip režiséra Radka Doskočila ke skladbě Murder Song skupiny Nana Zorin byl zvolen nejlepším letošním videoklipem soutěžního festivalu Anifest.
5.5.2006 Od konce května až do začátku září bude v Mlékojedech nedaleko Neratovic denně otevřen Free-D-Bar, který bude kromě DJského či filmového programu přinášet i živé koncerty. Vstup na všechny akce bude zdarma.
3.4.2006 Nejen v rytmu ska se nesl aprílový večer v Pražském Abatonu. Na Jarním Sázavafestu vystoupili Sto zvířat, Tleskač, Bow Wave, Khoiba, Nana Zorin a řada dalších kapel.
30.3.2006 Khoiba, 100°C, Nana Zorin, Sto zvířat, Al-Yaman… Ti všichni a mnozí další vystoupí na třetím ročníku Jarního Sázavafestu, který se uskuteční již tuto sobotu v pražském Abatonu.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.