muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: METHOD MAN

5.5.2009 Když měl loni vystoupit v Praze se svými parťáky z Wu-Tang Clanu, ani napodruhé nedorazil. K vidění v našich krajích byl nicméně už několikrát - jak sólo, tak třeba ve dvojici s Redmanem – a v létě se opět vrátí. Řeč je o americkém rapperovi, jenž je znám pod aliasem Method Man.
10.7.2008 V Incheba Areně na pražském Výstavišti právě probíhá festival Indoor Hip Hop Jam, jehož hlavními hvězdami jsou američtí Wu-Tang Clan. Stejně jako v případě jejich loňského koncertu v T-Mobile Areně ale dorazili bez jedné ze svých vůdčích osobností, rappera Method Mana.
20.5.2008 Od doby, kdy pořadatelé festivalu Hip Hop Jam oznámili zrušení jeho letošního ročníku, uplynuly dva týdny. Jako náplast ale připravili jednodenní halový Indoor Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. července v pražské Incheba Areně a jehož hlavními lákadly budou kultovní Wu-Tang Clan.
10.4.2008 Jak už možná víte, na zítřejší večer se do pražské Areně HC Sparta na Výstavišti společný koncert dvojice rapperů - Method Mana z kapely Wu-Tang Clan a jeho parťáka Redmana.
28.7.2007 Sladký festival s hořkým koncem, tak by se dal charakterizovat letošní jedenáctý ročník slovenské Pohody, dramaturgicky doposud zřejmě nejsilnější a zároveň co do návštěvnosti nejúspěšnější...
29.3.2007 Nestává se denně, aby do České republiky jezdily americké hiphopové hvězdy, které patří v tomhle žánru do první ligy. Rapper Method Man v lednu vydal své třetí sólové album 421 The Day After, které představí 31. března v rámci svého evropského turné.
30.1.2007 Z neurčita se stává určito. Totiž abyste rozuměli, rapper Method Man, který na neurčito odložil svůj pražský koncert původně plánovaný na loňský květen, po téměř ročním čekání potvrdil konečný termín svého zdejšího vystoupení.
27.4.2006 Nemilá zpráva pro příznivce hip-hopu přichází od managementu jednoho z členů kultovního Wu-Tang Clanu, newyorského rappera Method Mana, který měl 19. května vystoupit v Praze. Vystoupení se přesouvá na stále neoficiální podzimní termín.
25.2.2005 Členové legendárního rapového sdružení Wu-Tang Clan hodlají vydat poctu svému zesnulému kolegovi Ol' Dirty...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.