muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MASTERS OF ROCK 2011

14.12.2011 Norská kapela Audrey Horne nevyprodává sportovní haly, její videa nerotují od rána do večera v televizi, ale kdokoliv měl možnost si ji poslechnout nebo vidět naživo, potvrdí, že se jí velmi snadno podléhá.
28.11.2011 V sobotu rozezněly zlínský stadion Luďka Čajky tóny významných metalových kapel, headlinery se staly kapely Amon Amarth a Gamma Ray. Kromě nich vystoupili třeba i Kingdom Come, Hackneyed, Nervecell či Blowsight, které můžete vidět i v první části naší fotogalerie.
23.9.2011 Kultovní festival Masters of Rock ve Vizovicích si tento rok užil své již deváté výročí. Během autogramiád nabízí organizátoři možnost setkat se s miláčky návštěvníků. Avšak pohovořit si s nimi déle než pár okamžiků je problém...
18.8.2011 Letošní ročník festivalu Masters of Rock je tedy za námi a já myslím, že se jednalo o ročník povedený, protože nabídl kvalitní hudební zážitky, vcelku dobře zvládnutou organizaci a i poměrně čistý areál.
17.8.2011 Po prvním díle pokračujeme s fotografiemi z Vizovického festivalu Masters of Rock. V hlavních rolích Guano Apes, Twisted Sister, Rhapsody, Halloween i Airbourne a další.
17.8.2011 Asi těžko by se našlo v Česku v době od 14. do 17. července místo s vyšší koncentrací dlouhovlasých neoholených kuřáků v kožených botách než právě ve Vizovicích, na Masters of Rock.
23.7.2011 Tradičně ve Vizovicích se i letos uskutečnil festival Masters of Rock. Hammerfall, Moonspell, Pagan Alliance, Amorphis nebo Bonfire - to je jen stručný výběr těch, které najdete v první části naší fotogalerie.
12.7.2011 Devátý ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu Masters of Rock se uskuteční od 14. do 17. července ve své už tradiční lokalitě, ve Vizovicích.
20.6.2011 Pořádající agentura Pragokoncert dokončila dramaturgii letošního ročníku největšího letního open-air festivalu v ČR - Masters Of Rock! O tom, že to bude opět letní mega nálož skvělé muziky, není pochyb...
10.6.2011 Zatímco červencový Masters of Rock už má dávno o headlinerech a programu jasno, začíná se pomalu ukazovat, jaké kapely se objeví 26. listopadu na jednodenní variantě tohoto festivalu.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.