muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MARTINA TOPLEY-BIRD

6.4.2012 Britský trip-hoper Tricky sa po sedemnástich rokoch vráti k svojmu debutovému albumu Maxinquaye. Spolu s vtedajšou priateľkou Martinou Topley-Bird ho kompletne odprezentujú na troch aprílových koncertoch v Anglicku a v júli v Portugalsku.
1.9.2010 Psal se 8. červen 2001, kdy ve vídeňské Areně vypukl první ročník festivalu, který dostal název Frequency. Tehdejší komorní akce se s její nynější podobou dá asi jen těžko srovnávat. Jubilejní 10. ročník headlineovali Muse, Massive Attack a Die Toten Hosen.
8.6.2010 Gogol Bordello, LCD Soundsystem, We Are Scientists nebo Marina and the Diamonds – to jsou hlavní frangmenty čerstvě ohlášených účinkujících, kteří se svými novými alby zavítají na desátý ročník rakouského festivalu Frequency.
1.6.2010 Britská zpěvačka Martina Topley-Bird se 21. června na pražském koncertu Massive Attack objeví jako předskokanka i jako hostující vokalistka přímo při vystoupení těchto průkopníků trip hopu.
30.3.2010 Největší německý festival alternativní hudby Melt!, jehož třináctý ročník proběhne od 16. do 18. července v areálu bývalých dolů Ferropolis, odkrývá po jménech jako Massive Attack, DJ Shadow, Four Tet, The xx nebo Foals druhou sérii potvrzených interpretů.
20.1.2010 Bez dvou dnů celých sedm let – přesně takový bude interval mezi poslední řadovou deskou britských trip-hoperů Massive Attack 100th Window a její nástupkyní Heligoland. Očekávaná novinka, která už byla na živo alespoň z části představena na podzimním turné, vyjde 8. února.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.