muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MARCO V

13.5.2010 Festival MÁCHÁČ 2010 oznamuje prvního headlinera! Tím, kdo vyslyšel naše letošní motto COME TOGETHER, je holandský dj a producent Marco V. Na hudební scénu vtrhl jako velký inovátor na poli trancu a dalších odnoží elektronické hudby.
13.4.2010 Po měsících spekulací a dohadů je znám line-up letošní Sensation, která v sobotu 29. května promění pražskou O2 arenu v magický svět Wicked Wonderland. Až 17.500 návštěvníků bude bavit šestice DJ´s...
10.8.2009 Příští pátek se v Incheba Areně na pražském Výstavišti uskuteční halová party Prague Summer Sessions, na které se coby headliner představí britský techno DJ Carl Cox, jenž se do naší metropole vrátí po dvou letech.
25.8.2008 Tři faktory – déšť, bahno a neuvěřitelná zima – letošní ročník Summer of Love poznamenaly, co si budeme nalhávat. I tak se ale nemohly stát většími překážkami ve vyposlechnutí Stereo MC's, Apparata či M.A.N.D.Y. a festival se povedl nad očekávání dobře.
5.8.2008 Na 16. srpna se chystá dvanáctý ročník tanečního festivalu Summer Of Love. Pokud se chcete seznámit s pěti zajímavými jmény, které se na něm objeví, stačí číst dál.
16.6.2008 Přípravy na dvanáctý ročník festivalu Summer of Love jsou v plném proudu a již nyní bylo představeno několik headlinerů. Kromě dříve ohlášených Stereo MC's mezi nimi figurují Blank & Jones, DJ Marky nebo M.A.N.D.Y.
9.8.2007 Již příští sobotu proběhne na pardubickém závodišti jedenáctý ročník festivalu Summer of Love, tentokrát nesoucí podtitul Open Your Mind. I letos si festival přichystal několik českých premiér, mezi které se zařadí třeba koncerty projektů Audio Bullys či Ellen Allien & Apparat, nebo DJ set Joirise Voorna.
8.3.2006 Druhé pokračování taneční megaparty Transmission se uskuteční 20. května. Místo konání zůstává, i tentokrát příznivci elektronické hudby zamíří do pražské T-Mobile Areny.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.