muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MANDO DIAO

2.11.2012 Švédská kytarovka Mando Diao právě vydává nové album. Od všech předchozích se však značně liší. Nejenže se jedná o první nahrávku, kterou kapela nazpívala ve svém rodném jazyce. Složeno je ze zhudebněných básní Gustafa Frödinga.
8.8.2012 Letiště v Panenském Týnci o nadcházejícím víkendu ožije třetím ročníkem Open Air Festivalu. Jedněmi z hlavních bodů sobotního programu budou švédští Mando Diao, kteří se k nám vrátí po dlouhých pěti letech. Dnešním Songem dne budiž jejich Gloria.
27.2.2012 Dlouhých pět let po svém premiérovém vystoupení u nás na festivalu Colours of Ostrava se do našich končin v létě vrátí švédská kytarovka Mando Diao, kterou jako jedno z hlavních lákadel ohlásil Open Air Festival.
23.2.2012 Další zajímavé jméno z festivalových vod hlásí Open Air Festival, který se bude odehrávat od 9. do 11. srpna na letišti v Panenském Týnci. Vystoupí na něm populární švédská kytarovka Mando Diao.
16.11.2010 Je podzim a to je neklamné znamení toho, že je za dveřmi léto a s ním ruku v ruce i festivaly. I něco takového se dá v narážce na start ohlašování headlinerů velkými evropskými festivaly napsat. Pozadu nezůstává ani bratrská dvojice Rock am Ring/Rock im Park.
1.10.2010 Série akustických koncertů MTV Unplugged hlásí další přírůstek. Dlouho na sebe totiž nenechá čekat záznam vystoupení, které pro hudební televizi začátkem měsíce odehrála populární švédská kytarovka Mando Diao.
14.7.2010 Výraz zajebiście Poláci použijí, když o něčem chtějí říct, že je to fakt hustý, skvělý, cool. Výraz zajebiście přesně vystihuje, jak bylo na letošním Open’eru. V první části se ohlédneme za koncerty pearl Jam, Yeasayer, Die Antwoord, Empire of the Sun, Mando Diao nebo Klaxons.
26.2.2010 Heineken Open’er – největší festival v Polsku a zároveň nejlepší festival v Evropě – už v prosinci potvrdil účast amerických Pearl Jam a následně i britských Kasabian. Teď pořadatelé odkrývají několik dalších jmen a navrch přidávají ještě první potvrzené účinkující krakovského Selector festivalu.
6.2.2010 Sesterské nemecké festivaly Southside a Hurricane dnes zverejnili novú vlnu čerstvo potvrdených kapiel. Asi najväčším dosiaľ potvrdeným headlinerom je americká gitarovka The Strokes, ktorej letné festivalové vystúpenia, budú jej prvými koncertami po takmer štyroch rokoch.
31.8.2009 Malebné údolí, okolo nádherné horské panorama, širé zelené louky, pasoucí se kozy, krávy... Prostě Frequency. Jenže má to jeden háček: jen do minulého roku. Jak tedy vypadalo Frequency s přívlastkem 2009?

1-10 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.