muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KELLY CLARKSON

21.1.2012 Historicky první (a tedy z povahy věci nejzapamatovatelnější) vítězka původní americké Super Star – neboli American Idol – na to hlasově opravdu má a nezbývá než uznat, že kdyby spotřební pop vždycky měl tuhle úroveň, dal by se snést.
22.8.2007 Jestlipak tuhle desku slyšela Aneta Langerová? Způsob, jakým vítězka soutěže American Idol rázně směřuje od popu k rocku by ji mohl být sympatický. Po albech Thankful a Breakaway...
13.3.2006 Mladší sestra o poznání známější Jessicy Simpson natočila kolekci písní se silně hitovým potenciálem, dalo by se až říct, že co skladba, to hit. Ashleeina druhá deska I Am Me je plná chytlavého poslouchatelného popu...
5.2.2006 Také letos odvysílá pražské Expres Radio v přímém přenosu slavnostní udílení cen britské hudební akademie Brit Awards. To v Londýně proběhne ve středu 15. února.
19.1.2006 Ještě před samotným vyhlášením hudebních cen Grammy, které se letos uskuteční 8. února, vyjde jako každoročně kompilace s písněmi nominovaných interpretů, které v uplynulém roce vévodily hitparádám.
12.1.2006 Pakliže už máte tradičního novoročního bilancování nad hlavu, vězte, že vám tentokrát promineme, když si necháte ujít přehled čtyřiceti celosvětově nejprodávanějších desek loňského roku. Ale upozorňujeme, že přijdete o zajímavá čísla...
9.1.2006 Nominace na ceny britské hudební akademie Brit Awards za uplynulý rok budou sice zveřejněny teprve zítra, ale již nyní vám můžeme prozradit, kdo na předávání cen živě vystoupí.
24.11.2005 V americkém Los Angeles byly včera večer předány ceny již třiatřicáté American Music Awards. Ty se každoročně udělují interpretům a skupinám, jejichž singly se nejčastěji prodávají a hrají v rádiích a na hudebních televizích.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.