muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KAMELOT

26.11.2013 V pořadí 9. ročník metalového festivalu Zimní Masters of Rock se uskutečnil ve Zlíně ve Sportovní hale Euronics. Podívejte se na fotografie z těchto zimních metalových radovánek, které si užila plná hala příznivců tvrdé hudby.
17.11.2013 Zimní metalové radovánky jsou ve Zlíně již tradiční. V pořadí 9. ročník zimní odnože festivalu Masters of Rock se uskuteční 23. listopadu na Zimním stadionu Luďka Čajky.
12.4.2013 Listopadový bratříček velkého letního open-air festivalu Masters of Rock odtajnil první dvě kapely, jen v rámci večera vystoupí a které budou zřejmě headlinery celé akce.
16.11.2012 Flow z patnáct let staré stejnojmenné desky norských Conception je hit na první poslech s popovou strukturou a refrénem, který byste od progmetalistů asi nečekali.
17.7.2012 Desátý ročník festivalu Masters of Rock je za námi. V první části galerie se můžete podívat na dva dny tohoto festivalu, kde vystoupili například Within Temptation, Edguy, Thin Lizzy, Exodus či Pain.
17.7.2012 Desátý ročník největšího metalového festivalu u nás opět do Vizovic přilákal desítky tisíc příznivců metalové hudby, těšících se na hudební zážitky a skvělé koncerty.
12.7.2012 Desátý ročník open-air festivalu Masters of Rock startuje už dnes na obvyklém místě v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Návštěvníci se mohou těšit například na symfonické Nightwish, Within Temptation a Sirenia, příznivce starého rocku jistě potěší Thin Lizzy.
10.5.2011 Jubilejní dvacátý ročník má před sebou přehládka folkové, country a trapské hudby Folkový kvítek. Odehraje se tuto sobotu v přírodním amfiteátru na Konopišti u Benešova a také tentokrát bude spojena s tradiční soutěží mladých písničkářů a skupin.
15.4.2010 Po jménech jako Muse, Iron Maiden, Kasabian, Faithless nebo Billy Talent se maďarský festival Sziget vytasil s další várkou účinkujících. Silné zastoupení má mezi nimi world music, nechybí ale ani rock nebo elektronika.
24.6.2009 Dvacet let je pro festival úctyhodný věk a právě toto jubileum v tomto roce oslaví Zahrada - jedna z největších domácích přehlídek folkové a country hudby. Proběhne od 2. do 5. července v Náměšti na Hané, kde budou po celé čtyři dny fungovat čtyři scény, na nichž se vystřídá zhruba 150 účinkujících.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.