muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JERSEY

27.1.2012 V úterý 31. ledna ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu berlínských Jersey. Jejich vystoupení proběhlo v listopadu 2009, Jersey se tehdy představili společně s domácími Sporto v pražském klubu 007.
23.11.2009 The Notwist, Contriva, Lali Puna, Masha Qrella, to jsou známá jména zástupců berlínské indie kytarové scény, mezi kterými mají své nezpochybnitelné místo i – s mnohými jmenovanými personálně propojení - Jersey. Ti se zítra vrátí do Prahy, aby vystoupili v Klubu 007 Strahov.
26.5.2009 V Berlíně usazený písničkář Noël Rademacher a dvojice Sorry Gilberto vyráží na společné turné, v rámci něhož zavítají tuto neděli do pražského A Studia Rubín. Zkraje příštího týdne se pak podívají i ke slovenským sousedům do Trenčína a Bratislavy.
24.2.2009 V pražském klubu XT3 se v sobotu večer představí berlínská „indie superkapela“ Jersey, jejíž členové na hudební scéně v žádném případě nejsou žádnými nováčky a paralelně působí v mnohých známých formacích.
24.1.2006 Krnovsko-pražská folk-popová trojice Bratři Orffové se spolu s německými Jersey představí zítra večer v rámci série Euro Connections v pražském Paláci Akropolis.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.