přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JARRET

23.6.2011 Jubilejní dvacátý ročník čeká o nadcházejícím víkendu multikulturní festival Okolo Třeboně. Od pátku 24. do pondělka 27. června bude ve stejnojmenném jihočeském městě připraven hudební, divadelní, ale také bohatý doprovodný program.
10.5.2011 Jubilejní dvacátý ročník má před sebou přehládka folkové, country a trapské hudby Folkový kvítek. Odehraje se tuto sobotu v přírodním amfiteátru na Konopišti u Benešova a také tentokrát bude spojena s tradiční soutěží mladých písničkářů a skupin.
3.7.2009 Jak napovídá hned název Jarret sobě, liberecká folkrocková skupina (posílená mj. o dechovou sekci) si udělala po třech studiových albech radost koncertem v místním Malém divadle. Tady se však předvedla jako Jekyll a Hyde...
14.5.2007 Přírodní divadlo Konopiště nedaleko Benešova bude v sobotu hostit již tradiční přehlídku tuzemského folku a country, šestnáctý ročník festivalu Folkový kvítek. V jeho rámci vystoupí namátkou skupina Buty, Ivan Hlas, Pavel Dobeš, nebo zpěvačka Lenka Filipová.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.