muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAR

15.11.2006 Chcete oslavit Den boje studentů za svobodu s armádou? Hloupá otázka. Nebudeme se přece snažit o simulaci nedávné historie, když k ní není důvod. Ale co když se bude jednat o Armádu Špásu? Vystavíte své tělo palbě tónů J.A.R.?
5.5.2006 Očekávaná druhá část fotogalerie z úterního Majálesu je zde. Tentokrát zaměřeno na kapely The Nihilists, Tata Bojs a J.A.R.
19.4.2006 Kapely Kryštof, Buty, Tata Bojs a J.A.R. se stanou hlavními hvězdami Pražského Majálesu, který vyvrcholí 2. května na lehkoatletickém stadionu v Edenu.
6.1.2006 Festival Hrachovka, který se uskuteční od 27. do 30. července v Hrachovci u Valašského Meziříčí, oznámil další jména vystupujících kapel.
20.12.2005 Sejdeme se na Hrachovce... Zdá se, že festival Hrachovka se stane největší moravskou hudební událostí příštího roku. Už minulý týden jsme vás informovali o dvacítce potvrzených kapel a nyní se jejich výčet opět razantně rozšířil.
15.11.2002 Nervák se jmenuje nové album populárních J.A.R., které se aktuálně objevuje na trhu.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.