přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: JAMIROQUAI

2.1.2013 Východoslovenské Košice se letos honosí titulem Evropského hlavního města kultury. Jednou z prvních větších akcí pod hlavičkou projektu bude 20. ledna koncert britského projektu Jamiroquai v místní Steel Areně.
7.4.2011 Polský Orange Warsaw Festival letos čekají další změny. Oproti předchozím ročníkům, kdy se konal ke konci léta, se tentokrát uskuteční už v polovině června a navíc opět na novém místě – varšavském Stadionu legií.
12.1.2011 V souvislosti s novou deskou britské kapely Jamiroquai, kterou je prakticky Jay Kay a jeho různě se měnící parta, se objevilo několik názorů, že nepřináší žádné překvapení. To není tak úplně pravda, a i kdyby byla, proč chtít po psovi...
23.8.2010 Dobrá zpráva pro fanoušky funky: britský zpěvák Jay Kay a jeho kapela Jamiroquai chystá na letošní podzim sedmé řadové album. Nástupce pět let staré desky Dynamite vyjde v první polovině listopadu.
23.8.2010 Britská kapela Jamiroquai v čele s charismatickým zpěvákem Jay Kayem se opět hlásí o slovo. Již na podzim tohoto roku vydá po dlouhých pěti letech nové studiové album.
11.4.2010 Súrodenecké festivaly Szigetu - Volt a Balaton Sound a Hegyalja Fesztivál potvrdzujú ďalšie kapely, ktoré zavítajú počas letnej festivalovej sezóny do Maďarska. Časť svojho line-upu má zverejnený aj Hegyalia festival.
12.3.2010 Najväčší európsky festival - budapeštiansky Sziget svoje mená ešte tradične tají, no jeho dva súrodenecké festivaly - Volt a Balaton Sound už začínajú potvrdzovať.
18.2.2010 Festivalová sezóna u našich jižních sousedů bude i v tomto roce bohatá, jak ostatně dokládá závěr dnešní tiskové konference, na které byli představeni headlineři hned několika akcí. Řeč bude o známém festivalu Nova Rock, navrátivším se Forestglade, ale i o spoustě dalších.
2.9.2009 Fredrika Janáčka české publikum zná dobře z tria –123min. kde hraje již víc než deset let, ale někteří si ho možná budou pamatovat i ze skupin Sluníčko, či Sluneční orchestr. Velice zajímavé desky nahrál i se švédskou kapelou Isildurs Bane...
14.8.2008 S dnešní přehlídkou videoklipů dvakrát zavítáme do východní Asie, nakoukneme pod pokličku amerických středních škol, vyrazíme do budoucnosti, budeme se trápit láskou a na závěr se podíváme na současné problémy lidstva. Ve jménech Bombay Bicycle Club, Tokyo Police Club, M83, The Music, Jeremy Warmsley a Jamiroquai.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.