17.12.2011 Od roku 2006 je ředitelem Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK a přidruženého Koncertního jednatelství Ilja Šmíd. Jeho nesporným úspěchem je udržení Jiřího Kouta...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.