muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HONZA HOMOLA

8.10.2009 Album jednoho ze dvou předáků Wohnoutu Honzy Homoly, na němž si většinou vystačí jen sám s akustickou kytarou, obsahuje mj. i dvě věci z letošní novinky jeho mateřské družiny Karton veverek...
6.10.2009 Po dobu rekonstrukce hudebního sálu přináší pražský klub Rock Café unplugged koncerty na své divadelní scéně. Dalšími z řady, kdo se v rámci Unplugged Café představí, budou tento čtvrtek Homolka Tobolka a Lety mimo.
1.7.2009 Kytarista a zpěvák kapely Wohnout Honza Homola vydá 6. července akustické sólové album pod názvem Homolka Tobolka. Deset zpívaných písní a jednu instrumentálku drží při životě zvuk akustické kytary, která je stěžejním nástrojem alba.
23.2.2007 Skupina UDG, vítěz soutěže Coca-Cola Pop Star 2004, v těchto dnech dokončuje své druhé album. Čtrnáctiotracková novinka Buď a nebe, o jejíž produkci se postaral opět Milan Cimfe, se na pultech objeví v průběhu března.
8.2.2006 Pop, rock, acid jazz, ale i world music se dá najít v hudbě vycházejícího objevu klubové scény, skupiny Eddie Stoilow, která se po třech měsících vrací na koncertní pódia a zítra vystoupí v pražském klubu Rock Café.
26.12.2005 Taneční duo Egon známé především z koncertů skupiny Wohnout včera během koncertu vedlejšího projektu Devil‘s Autumn na Malé scéně pražského Paláce Akropolis pokřtilo CD se svým debutovým singlem Hitovka.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.