muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HIROMI

1.10.2012 Energický virtuózní fusion jazz v podání japonské pianistky a skladatelky Hiromi rozezní již tuto středu 3. října v Divadle Hybernia další z koncertů festivalu Struny podzimu.
30.4.2011 Jsou umělci, jejichž produkce zasahuje posluchačovo vnímání nenápadně, po troškách a nejlépe nenásilně tak, aby měl posluchač dostatek času na vytvoření vlastního úsudku. Na druhém pólu (jde o záměrně vyhrocené protiklady) stojí tvorba umělců...
28.4.2010 Cestou po tokijské čtvrti Šindžuku jsme v jedné zapadlé uličce na Jakusuni Dori narazili na jazzový klub. Nacházel se na zvláštním místě, kousek od honosných úřednických mrakodrapů a zároveň...
25.7.2008 V druhej stovke fotiek z tohtoročnej Bažant Pohody sa pozrieme ako vyzeral druhý deň tohto festivalu. Nebudú tak chýbať The Streets, Editors, Audio Bullys, Joan Baez, Lou Rhodes, Bell X1, The Cribs, Blood Red Shoes, King Solomon Burke alebo Hiromi.
11.6.2008 V uplynulých dnech managament festivalu Pohoda ohlásil další tři významná lákadla. Blood Red Shoes, The Gossip a Hiromi uzavírají hudební složku letošního dvanáctého ročníku.
12.11.2007 Kvôli tomu, že s fenomenálnou japonskou klavíristkou Hiromi hráva slovenský bubeník Martin Valihora, je tradíciou, že každý rok na jeseň sa objaví aj v bratislavskom PKO.
12.11.2007 Mladičká (ročník 1979), původem japonská klavíristka Hiromi Uehara se stala během pár let stálicí americké, a tedy potažmo světové jazzové scény. Prošla klasickou průpravou v domovském Japonsku...
31.10.2007 Svetové hviezdy popu, elektroniky, world music i jazzu, či slovenské klubové stálice. To všetko a ěste viac ponúka bohatý november v Bratislave. Námatkovo: Air, The Chemical Brothers, Rihanna, 50 Cent, Andy Fletcher, Marcus Miller...
31.5.2007 Trenčiansky festival musel zrušiť už druhý tohtoročný koncert. Po Patti Smith odriekla účasť i japonská klaviristka. V tom čase ju totiž čaká operácia.
9.5.2007 Po viac ako mesiaci zverejnila mená ďalších účinkujúcich trenčianska Pohoda. Sú nimi japonská klaviristka Hiromi a juhoamerickí Bajofondo Tango Club.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.