muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HIP HOP KEMP

25.3.2013 Pořadatelé tuzemského hiphopového svátku číslo jedna prolomili mlčení. To čekání přitom stálo za to. Přivezou totiž člověka, perlu, která je za oceánem jednou z nejadorovanějších postav současnosti (několika serverům nadto opanoval rovnou kategorii nejlepšího alba loňského roku).
28.4.2011 Z malé akce konající se na parkovišti u pardubického koupaliště Cihelna se za deset let vyklubal náš největší hip-hopový festival a letošním ročníkem oslaví své první kulaté výročí.
22.11.2010 O tom, že 10. výročí Hip Hop Kempu bude v našich očích milníkem, jsme se již několikrát zmiňovali. O tom, jaký koncept plánujeme a jaké novinky chystáme, se zmiňovat teprve budeme – konkrétně na Hip Hop Kemp DVD release party...
6.8.2010 Královéhradecké letiště ožije za dva týdny, konkrétně mezi 19. a 21. srpnem, už devátým ročníkem festivalu Hip Hop Kemp. Podstatnou část programu pořadatelé odkryli už na jaře a od té doby se jeho hudební část příliš nezměnila. Až na headlinera.
8.4.2010 Před několika týdny jsme informovali o prvních potvrzených účinkujících, kteří se mezi 19.a 21. srpnem předvedou na festivalu Hip Hop Kemp na letišti v Hradci Králové. Soupisku teď rozšiřuje opět několik jmen včetně hlavního headlinera letošního ročníku.
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
28.12.2009 Po Hip Hop Jamu ohlašuje termín svého nadcházejícího ročníku i v tuzemsku největší hip-hopový festival – královéhradecký Hip Hop Kemp. Jako už tradičně proběhne o třetím srpnovém víkendu – od 19. do 21. srpna – ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
24.8.2009 Průběh dvou - co do hudební dramaturgie zcela rozličných - víkendových festivalů narušila anonymní oznámení. V areálech, kde se odehrával na urban music zaměřený Hip Hop Kemp a na folkovou, country a trampskou muziku orientovaná Stodola Michala Tučného, se podle nich měly nacházet výbušniny.
5.5.2009 Když měl loni vystoupit v Praze se svými parťáky z Wu-Tang Clanu, ani napodruhé nedorazil. K vidění v našich krajích byl nicméně už několikrát - jak sólo, tak třeba ve dvojici s Redmanem – a v létě se opět vrátí. Řeč je o americkém rapperovi, jenž je znám pod aliasem Method Man.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.