muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HIP HOP KEMP 2010

1.12.2010 Blíží se svátky vánoční a s nimi i čas pohody a dárků. Své o tom ví i Hip Hop Kemp festival. Důkazem budiž naše pozvánka na „vánoční“ Hip Hop Kemp DVD release party, která proběhne v pátek 17. prosince v klubu Kostel.
6.8.2010 Královéhradecké letiště ožije za dva týdny, konkrétně mezi 19. a 21. srpnem, už devátým ročníkem festivalu Hip Hop Kemp. Podstatnou část programu pořadatelé odkryli už na jaře a od té doby se jeho hudební část příliš nezměnila. Až na headlinera.
2.8.2010 Necelé tři týdny před festivalem pro vás máme připraven kompletní doprovodný program, který se na letošním ročníku Hip Hop Kempu objeví společně s časovým rozpisem reggae hangáru na všechny tři dny.
1.6.2010 Jelikož atmosféru festivalu tvoří nejvíce ze všeho jeho návštěvníci, rozhodli jsme se dát prostor fanouškům Hip Hop Kempu, aby ukázali co v nich je a trochu té každoroční atmosféry přenesli ještě před festivalem na video.
27.5.2010 Letošní ročník festivalu Hip Hop Kemp, který se opět uskuteční ve Festivalparku v Hradci Králové v termínu 19.-21.srpna má další přírůstek ve svém programu. Svůj hudební program, který čítá více než desítku kvalitních jmen z USA...
8.4.2010 Před několika týdny jsme informovali o prvních potvrzených účinkujících, kteří se mezi 19.a 21. srpnem předvedou na festivalu Hip Hop Kemp na letišti v Hradci Králové. Soupisku teď rozšiřuje opět několik jmen včetně hlavního headlinera letošního ročníku.
8.4.2010 Devátý ročník jednoho z největších evropských hip-hopových festivalů představuje svůj pestrý line-up! Hip Hop Kemp 2010 letos přichystal rozmanitý program pro milovníky různých hip-hopových žánrů ze všech podstatných...
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
28.12.2009 Po Hip Hop Jamu ohlašuje termín svého nadcházejícího ročníku i v tuzemsku největší hip-hopový festival – královéhradecký Hip Hop Kemp. Jako už tradičně proběhne o třetím srpnovém víkendu – od 19. do 21. srpna – ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.