muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HIP HOP JAM

9.4.2010 Je nejvyšší čas veřejnosti představit první jména v line upu 4. ročníku letního urban culture festivalu Hip Hop Jam 2010, který se uskuteční třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v přírodním areálu pískovny Oplatil...
3.12.2009 Organizátoři festivalu Hip Hop Jam odkryli první novinky týkající se příštího ročníku. Festival se rozroste na tři dny a proběhne v termínu od 15. do 17. července. Ani tentokrát se ovšem Hip Hop Jam nevyhne dalšímu stěhování do nového areálu.
21.4.2009 Navrátivší se letní festival Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. a 11. července v přírodním areálu ve Svojšicích u Pardubic, představil svého prvního headlinera. Bude jím americký rapper Xzibit.
26.1.2009 Po nedávné zprávě o návratu festivalu Hip Hop Jam přicházejí jeho organizátoři s prvními bližšími detaily. Druhý ročník festivalu se po loňské odmlce uskuteční v novém termínu a na novém místě – 10. a 11. července v přírodním areálu ve Svojšicích na Pardubicku.
12.1.2009 Po loňské přestávce a satisfakci v podobě červencového koncertu Wu-Tang Clan se na festivalovou mapu hodlá vrátit festival Hip Hop Jam, jehož první a zároveň zatím poslední ročník proběhl v srpnu 2007 v Hradčanech u Mimoně.
20.5.2008 Od doby, kdy pořadatelé festivalu Hip Hop Jam oznámili zrušení jeho letošního ročníku, uplynuly dva týdny. Jako náplast ale připravili jednodenní halový Indoor Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. července v pražské Incheba Areně a jehož hlavními lákadly budou kultovní Wu-Tang Clan.
6.5.2008 Festival Hip Hop Jam, jehož druhý ročník se měl uskutečnit 25. a 26. července, se pro letošek ruší. Hlavním důvodem je podle jeho organizátorů z agentury 360 Production odstoupení jednoho z hlavních sponzorů.
17.1.2008 Debutní ročník festivalu Hip Hop Jam, který za účasti hvězd jako The Game nebo David Banner proběhl začátkem loňského srpna na letišti v Hradčanech u Mimoně, si nyní můžete připomenout prostřednictvím dokumentárního DVD.
5.7.2007 Na letišti v Hradčanech u Mimoně nedaleko Mnichova Hradiště proběhne o prvním srpnovém víkendu debutní ročník festivalu T-Music Hip Hop Jam, jehož hlavními hvězdami budou americký rapper The Game a také producent David Banner.
14.5.2007 Není to tak dlouho, kdy jsme vás informovali o přípravách prvního ročního festivalu Hip Hop Jam, který českým fanouškům premiérově představí amerického rappera říkajícího si The Game či Davida Bannera. Tehdy ale ani sami pořadatelé neměli potvrzenu žádnou z lokalit pro festival...

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.