muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: H16

7.2.2012 Legendárny hip-hopový producent J Dilla, ktorý hudobný svet len tri dni po svojich 32. narodeninách opustil v roku 2006, by dnes oslavoval. Slovenskí (a českí) hip-hoperi mu venovali tributový mixtape.
28.4.2011 Z malé akce konající se na parkovišti u pardubického koupaliště Cihelna se za deset let vyklubal náš největší hip-hopový festival a letošním ročníkem oslaví své první kulaté výročí.
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
9.2.2009 Na udeľovaní cien Radio_Head Awards 2008 zahrali ocenení Noisecut i ďalší slovenskí interpreti. Na pódium Štúdia 1 Slovenského rozhlasu sa tak postavili Longital s Isobutanom, The Uniques, Magpie, Youcoco s Billy Barman, Foolk, The Swan Bride...
12.1.2009 Po loňské přestávce a satisfakci v podobě červencového koncertu Wu-Tang Clan se na festivalovou mapu hodlá vrátit festival Hip Hop Jam, jehož první a zároveň zatím poslední ročník proběhl v srpnu 2007 v Hradčanech u Mimoně.
3.9.2008 Prvý ročník bratislavského reggae festivalu Uprising zmenil okolie jazera Zlaté Piesky na dvojdňovú nonstop párty, z ktorej vám teraz prinášame takmer stovku fotografií. Účinkujú Macka B, Ziggi, Ward 21, Zion Train a ďalší...
22.8.2007 Už tento víkend sa v Nových Zámkoch uskutoční šiesty ročník tanečného festivalu Aquabeatz. Tohoročný headlineri sú britská dídžejka Sonique, jej krajania Dreadzone, charakteristickí svojou fúziou dubu, reggae, folku a trancu a do tretice interpret z ostrovov – LTJ Bukem s MC Conradom.
22.5.2007 Rok po vystoupení na trenčínské Pohodě se na Slovensko vrací německý reggae zpěvák Gentleman se spolu se svou kapelou The Far East Band. Začátkem července bude headlinerem druhého ročníku festivalu Toto je hip hop v Horné Stredě.
27.4.2007 Zdá se, že s hip-hopovými festivaly se v letošním roce roztrhl pytel. Vedle zaběhlých akcí se na scéně objeví Hip Hop Allstars s Jazzmatazz, indoorový Triumph s Wu-Tang Clanem a také nově ohlášený Hip Hop Jam, na kterém se v roli hlavního headlinera představí rapper The Game.
8.4.2007 Americký rapper Guru, proslavivší se především jako člen formace Gang Starr, bude jednou z hlavních hvězd prvního ročníku open-air verze festivalu Hip Hop Allstars, který proběhne 13. a 14. července na letišti v Roudnici nad Labem.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.