přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: GARBAGE

19.11.2012 Kapela Garbage Bratislave predstavila vo vypredanom a natrieskanom Ateliéri Babylon svoj comebackový album Not Your Kind of People, no došlo najmä na staršie skladby z prvých dvoch platní.
15.11.2012 Nedeľný koncert Garbage sa z priestorových dôvodov presúva z Aegon Arény Národného tenisového centra v Bratislave do menšieho, klubového Ateliéru Babylon. V predaji tak ostáva len posledných sto kusov lístkov.
13.11.2012 Comebacková deska, comebackové turné. Takový je letošní rok pro americkou kapelu Garbage. Připomínáme, že už tuto neděli zahraje v bratislavském NTC, kam vás zveme i skrze náš dnešní Song dne. Bude to stát za to!
23.8.2012 V Bratislave sa v novembri predstaví hudobná ikona 90. rokov a jeden z historicky najvýznamnejších súborov takzvanej nezávislej scény, americká skupina Garbage.
22.8.2012 Od vystoupení Garbage na festivalech Rock for People a Pohoda uplynulo už sedm let, během nichž kapela více méně pospávala. Až letos na jaře ale vyšlo nové album Not Your Kind of People, se kterým se Shirley Manson a spol. do našich končin vrátí 18. listopadu.
2.8.2012 Butch Vig, legendárny producent kapiel ako Nirvana či Sonic Youth dnes oslavuje okrúhle, 55. narodeniny. Okrem toho je Butch i bubeníkom kapely Garbage a to je o dôvod viac aby bol ich singel I Think I'm Paranoid dnešným songom dňa.
23.7.2012 Viac ako sedem rokov po ich vystúpení na festivale Pohoda sa na Slovensko vráti americká skupina Garbage. Shirley Manson a spol. zahrajú 18. novembra v bratislavskej Aegon aréne v Národnom tenisovom centre.
7.4.2012 Polská metropole Warszawa bude o druhém červnovém víkendu opět hostit Orange Warsaw Festival. Přestože do akce zbývají dva měsíce, známa jsou stále jen jména tří vystupujících. Ve všech případech se však jedná o stadionové kapely.
6.4.2012 Garbage jsou zpět a alespoň dle nového singlu Blood For Poppies se zdá, že v plné síle. Více ale napoví až v půlce května celá deska, která se bude jmenovat Not Your Kind Of People.
5.4.2012 Singl Blood For Poppies je první předzvěstí comebackového alba kapely Garbage. Poté, co jej formace před pár týdny umístila ke stažení, přichází také s klipem.

1-10 (36) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.