muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FUTURE LINE

25.2.2013 po uzávěrce všech měsíců z FutureLine 2012 se dostáváme k celkovému pořadí za rok ...
4.2.2013 Soutěž kapel FutureLine, která probíhá pravidelně v pražském Paláci Akropolis, začala před nedávnem soutěžní večery obohacovat také o koncerty hostujících muzikantů. Nejinak je tomu i v únoru.
3.8.2012 Soutěž začínajících kapel FutureLine od září upravuje pravidla. V této souvislosti dochází také k aktualizaci databáze přihlášených kapel. Pokud jste se svou kapelou již byli přihlášeni a chcete být v databázi nadále, je nutné se seznámit s novými pravidly a znovu se přihlásit.
5.6.2012 Minifestival The Best of FutureLine nabídne to nejlepší, co se za rok 2011 urodilo v talentové líhni soutěže FutureLine, která probíhá v Paláci Akropolis. Letos se můžeme těšit na šest kapel...
11.12.2010 Hudební portál Muzikus.cz a časopis Muzikus se stávají partnery projektu Future Line, který už po několik let podporuje mladé kapely a dává jim příležitost zahrát si na scéně pražského Paláce Akropolis.
19.2.2007 V rámci zítřejšího pokračování projektu Future Line se v pražském Paláci Akropolis představí skupiny Living Room a Panama, jež bývají označovány za současné objevy domácí kytarové scény.
5.12.2006 Rok se s rokem sešel a tak opět nastává čas nejrůznějších rekapitulací a zúčtování. A nejde jen o anketu Český Slavík. Rekapitulovat bude také projekt pražského Paláce Akropolis a agentury 10:15 Future Line.
9.11.2006 Po více než půl roce se kapela Mindway vrací do pražského Paláce Akropolis, aby pokřtila maxisingl Replay. Ten vyjde v den koncertu, v pondělí 13. listopadu. Třípísňový singl předznamenává přípravu na natáčení regulérního debutního alba.
20.10.2006 Pokud patříte mezi příznivce electro-popu, možná jste v poslední době zaslechli o českobudějovickém duu Love Gangsters. To se ostatně představí ve středu večer v rámci dalšího večera z řady Future Line v pražském Paláci Akropolis.
25.6.2006 V pražské Akropoli v úterý opět pokračuje projekt Future Line, tentokrát s akustickým projektem Kuby Alexy Quite Quiet.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.