muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FRUFRU

6.8.2007 Tuto středu bude v maďarské Budapešti zahájen patnáctý ročník festivalu Sziget, největší akce svého druhu ve střední Evropě. V loňském roce jej navštívilo okolo 385-ti tisíc hudebních fanoušků a obdobná čísla se dají očekávat i letos.
22.6.2007 Multižánrový svátek hudby, výtvarného umění, filmu a divadla, festival pro židovskou čtvrť v Boskovicích, je za dveřmi. Jeho patnáctý ročník se letos uskuteční ve dnech 19. až 22. července.
24.11.2005 Pražský festival Alternativa letos opět přinese řadu vystoupení mnoha opravdu pozoruhodných umělců pohybujících se mimo vyzkoušená tvůrčí klišé. Festivalové dění bude probíhat na třech pražských scénách.
24.11.2003 Letos už po šesté a zároveň podruhé klubu Palác Akropolis, se poslední listopadovou středu publiku v Praze představí třebíčská skupina FruFru. Součástí koncertu budevideoprojekce včetně klipů FruFru.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.