muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FRITTENBUDE

21.9.2012 Ještě se mnozí nestačili oklepat z letošní festivalové sezóny a už jsou tady zprávy o té další. Tak například německá kapela Rammstein dnes pro rok 2013 ohlásila turné po velkých evropských festivalech.
30.1.2012 Populární rakouský, k českým hranicím poměrně blízký festival Frequency se pomalu chystá na svůj dvanáctý ročník, který se odehraje mezi 16. a 18. srpnem v St. Pöltenu.
18.5.2010 Pokud stále nemáte plány na nadcházející víkend a chtěli byste si udělat výlet na festival, pak je zde jeden tip: už po devětadvacáté se v Hauzenbergu poblíž bavoského Pasova a tedy i česko-německých hranic uskuteční festival Pfingst Open Air.
13.4.2010 Uznávaná kanadská experimentálně-rocková kapela Broken Social Scene vydá 4. května své čtvrté album Forgiveness Rock Record. O necelé tři týdny později se pak v rámci doprovodného evropského turné zastaví v rakouském Linci na tamním Linzfestu.
23.1.2010 Německé festivaly Hurricane a Southside odtajnily druhou várku účinkujících pro letošní rok. Kdo se tedy po boku už před časem oznámených Mando Diao, Enter Shikari, White Lies nebo Beatsteaks se v Scheesselu a Neuhausenu představí?

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.