muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FREQUENCY 2009

31.8.2009 Malebné údolí, okolo nádherné horské panorama, širé zelené louky, pasoucí se kozy, krávy... Prostě Frequency. Jenže má to jeden háček: jen do minulého roku. Jak tedy vypadalo Frequency s přívlastkem 2009?
30.8.2009 Bez Radiohead a The Prodigy, ktorých sme fotiť nemohli, ale za to s Bloc Party, Jarvisom Cockerom, Editors, The Subways, The Sounds, Little Boots, Mando Diao, The Black Box Revelation alebo Crystal Castles. To je druhá časť fotoreportu z najväčšieho rakúskeho festivalu - Frequency.
27.8.2009 Prvá časť fotoreportu z rakúskeho festivalu Frequency zaznamenáva prvý deň na troch hlavných scénach. Konkrétne: Kasabian, Eagles of Death Metal, AFI, The Ting Tings, Glasvegas, The Cinematics, Jet, Enter Shikari a ďalších.
17.8.2009 Britská kapela Radiohead má před sebou tři středoevropské premiéry. Poprvé se představí v Rakousku, v Polsku, ale - co je pro většinu z vás nejpodstatnější - také v Česku. Vystoupí pod širým nebem v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích, a to již tuto neděli.
14.7.2009 Mladá slovenská kapela Talkshow zažíva pomerne úspešný rok. Začalo ich hrávať Rádio FM, na jar absolvovali úspešné turné po Slovensku a po prvý krát sa predstavili aj fanúšikom v Česku. O tom, čo pripravujú a aké majú ambície, som sa porozprával so spevákom Andreasom Imrichom.
13.7.2009 Britská kytarovka Baddies zatím nestačila vydat ani debutové album, a už na sebe poutá pozornost ostrovního tisku a účinkuje na řadě významných evropských festivalů. Stranou nezůstává ani Česko, kde se kapela představila na Planet festivalu a 2. listopadu se vrátí na klubový koncert.
12.7.2009 Pokud naše stránky sledujete nějaký ten pátek, rakouský festival FM4 Frequency pro vás není neznámou. V tomto roce se přesouvá ze Salzburgu ještě blíže k českým hranicím – do St. Pöltenu -, kde třídenní festival vypukne už 20. srpna.
8.7.2009 „This is the killing on the dancefloor,“ hlásali MSTRKRFT na tři roky staré desce The Looks a v tomto ohledu se na jejich hudbě i vystoupeních nic nezměnilo ani s vydáním druhého alba. Na blížících se festivalech, Pohodě i Meltu!, si na jejich zbraně raději dávejte pozor.
23.6.2009 Dva roky po své albové druhotině An End Has a Start chystá britská kapela Editors novinku, se kterou by chtěla zabrousit do nových vod. Aktuálně dokonce kolují zvěsti, že by v žádné z nových skladeb neměla zaznít kytara.
21.5.2009 Pod heslem dva festivaly v jednom chystají rakouští promotéři na předposlední srpnový víkend do St. Pöltenu program Frequency, který je po boku Nova Rocku největší hudební přehlídkou u našich jižních sousedů.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.