muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FRANK OCEAN

17.4.2013 Vítáme jaro, vítáme takřka léto. Hvězda současného r'n'b, kontroverzní Frank Ocean, nabízí videoblog ze svého loňského léta a láká tak na to právě se otvírající. Snímek pochází z debutového channel ORANGE, které vypustil loni v červenci.
24.2.2013 Před pár dny Frank Ocean získal cenu Brit Awards pro nejlepšího mezinárodního zpěváka roku a také dvě Grammy. Že nehodlá zaspat na vavřínech, dokazují i jeho další plány.
21.2.2013 Britským hudebním cenám Brit Awards v letošním roce kralovali debutanti. Po dvou cenách si z londýnské O2 Areny včera večer odnesli Emeli Sandé a Ben Howard.
7.12.2012 Americká hudební akademie představila nominace na pětapadesáté Grammy Awards. Zajímavé je, že mezi čelními umělci se tentokrát neobjevují žádné zpěvačky.
13.8.2012 Marina & the Diamonds a Frank Ocean – to je dvojice, která měla absolvovat nadcházející evropské turné Coldplay coby jejich předskokané. Druhý zmíněný se však svého privilegia náhle vzdal. Chybět tak bude i na koncertu v pražském Edenu, který se chystá na 16. září.
31.7.2012 Člověk by si myslel, že po Rihanně už pár pěkných let neštěkne pes, jenže ejhle, MTV jí znenadání udělila jedenáct nominací na své Video Music Awards. Tedy jedenáct - pět přímo pro ni plus čtyři za duet s Drakem plus tři za duet s Coldplay.
8.3.2012 Britská kapela Coldplay má jasno o předskokanech, které si s sebou vezme na část svého nadcházejícího turné k loňské desce Mylo Xyloto. A na mysli tím máme samozřejmě tu část šňůry, jejíž součástí bude 16. září vystoupení v pražské SynotTip Areně.
7.1.2012 Tradiční anketa BBC Sound of..., která mezi britskými hudebními novináři sonduje jejich předpověď, která z hudebních nadějí v daném roce uspěje na ostrovní scéně, zná letošní výsledky. Za vítěze byl určen soul-folkový písničkář Michael Kiwanuka.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.