muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

9.4.2013 V pražském Kongresovém centru 7. dubna vystoupila finská metalová královna Tarja Turunen společně s výbušným americkým bubeníkem Mikem Terranou. V rámci projektu Beauty and the Beat oba interprety doprovodila zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů.
25.3.2013 Do Kongresových center Prahy a Zlína zavítá hvězdná finská zpěvačka Tarja Turunen. Na pódiu se představí společně s Mikem Terranou, zlínskou Filharmonií Bohuslava Martinů a pěveckým sborem brněnské Masarykovy Univerzity.
15.12.2009 Masters Of Rock je vedle zavedeného Brutal Assaultu a do Česka expandujících mezinárodních festivalů Sonisphere a Metalfest Open Air dalším z řady metalových podniků, které mají již nyní potvrzeny první účinkující pro příští rok.
7.8.2006 Na letišti Bílá hlína u Slušovic na Zlínsku se od 18. do 20. srpna uskuteční další ročník festivalu Trnkobraní. Mezi taháky letošního ročníku budou patřit finští rockeři Waltari, nambijský reggae zpěvák Ras Sheehama, nebo skupina Čechomor, která vystoupí za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů.
6.4.2006 Vůbec poprvé na festivalu vystoupí skupina Čechomor společně s Filharmonií Bohuslava Martinů řízenou dirigentem Romanem Válkem a naživo předvede svůj projekt Proměny. Stane se tak na srpnovém festivalu Trnkobraní na letišti Bílá hlína u Slušovic.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.