muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FENNESZ

7.4.2015 U nás první ročník festivalu, který své kořeny vytáhl z Norska k světovým metropolím jako Paříž či Londýn, letos potěší v Praze i Brně. Po třídenním těšení labužníků v pražském Paláci Akropolis čeká finále Brno. Punkt meets Music Infinity zde vyvrcholí se zakladateli Erik Honoré a Jan Bang.
31.1.2014 Před svým setem se Marsen Jules (Německo) zmínil, že je důvod k oslavě, protože mu vychází album Beutyfear. Na konci se však Andres Weberg svěřil, že jeho VJing byl temný, jelikož ho postihla rodinná tragédie. Jak to tedy bylo?
25.1.2014 Druhý koncertní večer v pondělí 27. ledna seznámí návštěvníky pražského festivalu Spectaculare s rakouským kytaristou Fenneszem a německým stoupencem ambientu Marsenem Julesem.
19.1.2014 V pondělí 20. ledna se Nová scéna Národního divadla otevře návštěvníkům prvního ročníku pražského festivalu Spectaculare. Programová fúze trvající do 31. ledna nabídne spojení experimentální hudby, současného pohybového divadla s multimédii, projekcí a vizuálním uměním.
16.8.2012 V druhej časti fotoreportu z poľského Off Festivalu ukážeme značnú časť headlinerov. Okrem Swans, Iggyho Popa so Stooges, Battles alebo The Twilight Sad sa tu objavujú aj dvaja členovia Sonic Youth - Kim Gordon i Thurston Moore.
25.5.2011 Neurčité a zároveň bytostně povědomé vzpomínky na dobu dětství plní duše dlouhé řady hudebních tvůrců a zejména v elektronické hudbě se nostalgické ohlížení se za minulostí stalo v poslední době jakýmsi zvláštním fenoménem.
2.4.2009 Rakúsky Donaufestival vypukne už o necelé tri týždne. Jeden zo šiestich dní - s CocoRosie a Antony and the Johnsons na čele je už kompletne vypredaný, rovnako ako trojďnové permanentky na druhý víkend.
17.6.2008 Nezaintersovaní ľudia v Bratislave hovoria, že Wilsonic je techno festival. Takisto volajú v noci na políciu, lebo nemôžu kvôli hluku spať. To sú len niektoré prekážky festivalu sídliaceho v centre mesta, ktoré je kultúrne nezrelé.
27.5.2008 Už o necelé dva týždne sa na bratislavskom Tyršovom nábreží uskutoční ďalší ročník festivalu Wilsonic.
16.5.2008 Tyršovo nábřeží v Bratislavě se 6.a 7. června stane dějištěm dalšího ročníku festivalu Wilsonic, který spojuje svět koncertů s atmosférou klubů a tanečních party a prezentuje aktuální trendy z oblasti advanced, urban & electronic music.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.