muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ELLEN ALLIEN

10.3.2008 Zatímco naprostá většina evropských festivalů ohlašuje prvních pár headlinerů, zavedený německý festival Melt! uvedl už 40 umělců, kteří se v době od 18. do 20. července objeví v německém Gräfenhainichen.
27.2.2008 Festival V9kend Prague Music Weekend vypukne již tento čtvrtek, 28. února, je tedy na čase představit si nejen akci samotnou, ale i některé z performujících: Ellen Allien, Apparata, Daddyho G a DJe Krushe.
4.2.2008 Na přelom února a března ohlášený pražský festival V9kend se oproti původním plánům dočká několika zásadních změn. Týkají se místa konání akce, termínu i samotného programu.
9.8.2007 Již příští sobotu proběhne na pardubickém závodišti jedenáctý ročník festivalu Summer of Love, tentokrát nesoucí podtitul Open Your Mind. I letos si festival přichystal několik českých premiér, mezi které se zařadí třeba koncerty projektů Audio Bullys či Ellen Allien & Apparat, nebo DJ set Joirise Voorna.
7.3.2005 DJka a zakladatelka uznávaného berlínského techno labelu Bpitch Control Ellen Allien připravila dostatek materiálu na své třetí album. To vyjde 16. května právě na značce Bpitch Control a...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.