muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DJ KRUSH

29.3.2011 Přesně za sto dní vypukne v areálu trenčínského letiště festival Bažant Pohoda. Možná, že si pořadatelé toto kulaté číslo vzali jako pádný důvod k ohlášení dosud nejvýraznějších jmen letošního patnáctého ročníku.
27.2.2008 Festival V9kend Prague Music Weekend vypukne již tento čtvrtek, 28. února, je tedy na čase představit si nejen akci samotnou, ale i některé z performujících: Ellen Allien, Apparata, Daddyho G a DJe Krushe.
16.11.2007 Když se před více jak měsícem vyrojily zprávy o chystané hudební události s názvem v9kend: Prague Music Weekend 2008 bylo jisté jen to, že se odehraje 29. února a 1. března 2008. Nyní organizátoři uveřejnili první potenciální jména bohatého line-upu, nutno dodat, že velmi zajímavá.
14.11.2002 Spustíš CD a zanedlouho se krčíš v koutku místnosti, maličký a bezmocný. DJ Krush vyrostl a nasadil hrozivý výraz přísného samuraje. Vcelku milé Zen shnilo společně s kvítky...

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.