muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DIE FANTASTISCHEN VIER

18.2.2010 Festivalová sezóna u našich jižních sousedů bude i v tomto roce bohatá, jak ostatně dokládá závěr dnešní tiskové konference, na které byli představeni headlineři hned několika akcí. Řeč bude o známém festivalu Nova Rock, navrátivším se Forestglade, ale i o spoustě dalších.
15.4.2009 Českem se v posledních týdnech šířily spekulace o možném koncertu kultovní britské kapely Radiohead a nejinak tomu bylo i v sousedním Rakousku. Tam si Thom Yorke a spol. svou premiéru odbudou na letošním ročníku festivalu Frequency.
29.7.2008 R.E.M., The Killers, The Dresden Dolls, Travis, Babyshambles, Digitalism, Justice alebo José González. To je len zlomok interpretov vystupujúcich na Frequency, jednom z najväčších rakúskych festivalov.
20.2.2008 V jeden deň ohlásili svojich headlinerov hneď tri najväčšie rakúske festivaly. Nova Rock ponúkne napríklad Rage Against the Machine a Sex Pistols, Frequency zase R.E.M, či Babyshambles.
20.2.2007 Nuke a Lovely Days, dvojice červencových rakouských festivalů konajících se v týdenním rozpětí na totožném místě u St. Pöltenu, ohlašuí první headlinery pro letošní ročníky: prozatím třeba The Roots, Jethro Tull, nebo Uriah Heep.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.