muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DICK4DICK - D4D

3.8.2011 Devatenáctý ročník festivalu Beseda u bigbítu, který se zvláště v posledních letech vyprofiloval v akci, která představuje zajímavé kapely z domácí i zahraniční klubové scény napříč žánrovým spektrem, proběhne v pátek 5. a sobotu 6. srpna.
2.6.2011 Za dva měsíce odstartuje v Katowicích 6. ročník OFF Festivalu. Na programovou soupisku akce se vešlo ještě několik posledních jmen včetně těch zahraničních; jejich zveřejněním však můžeme line-up pro tento rok považovat za kompletní.
10.12.2010 Akce, která začátkem roku získala ocenění European Festival Awards za nejlepší evropský festival a v létě svou pozici upevnila, když přivítala Pearl Jam, Kasabian, The Dead Weather a mnohé další, se připravuje na svůj jubilejní desátý ročník.
10.6.2008 Počínaje dnešním dnem začíná na Muzikusu rubrika Fest'namte se, s níž se budete moci setkávat během letní festivalové sezóny. V rámci ní máte možnost seznamovat se s různými festivaly, které se toto léto chystají u nás či u našich sousedů. První vlaštovkou budiž polská Nowa Muzyka.
4.7.2007 Dick4dick, monotématicky obscénní kapela z katolického Polska, vás provede třináctými komnatami, dovolí pocítit na jazyku příchuť zakázaného ovoce i dech opilého milence. Máte zájem? Seznamte se - oni vás neukousnou. Nebo že by přece?

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.