muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DEUS

28.5.2012 Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.
6.3.2012 Belgickí dEUS sa deň pred koncertom v Prahe zastavili v rámci turné aj v Bratislave. V klube MMC odprezentovali prierez tvorbou a posledným albumom Keep You Close. Predskočila im energická dvojka Little Trouble Kids.
6.3.2012 dEUS - jedna z nejslavnějších belgických skupin si ke svému letošnímu 20.výročí nadělila vynikající nové album Keep You Close, které dnes představí ve smíchovské MeetFactory.
4.3.2012 Nejznámější a minimálně za hranicemi své domoviny nejúspěšnější belgická kapela posledních let přijíždí do našich končin. dEUS si můžete vychutnat zítra v bratislavském MMC nebo v úterý v pražské MeetFactory.
6.1.2012 Ani nie rok po ich premiérovom slovenskom vystúpení na festivale Pohoda sa dEUS, jedna z najznámejších belgických kapiel súčasnosti, vráti na Slovensko. Stane sa tak už 5. marca, deň pred avizovaným pražským koncertom, v klube MMC.
2.12.2011 Snad nejúspěšnější belgická kapela současnosti, indie-rocková formace dEUS, se na jaře vrátí do Prahy. Stane se tak 6. března, kdy vystoupí ve smíchovském multikulturním prostoru MeetFactory.
21.11.2011 Zatímco obchodnímu světu jsou Antverpy známé díky diamantům, hudebnímu světu díky dEUS. Nejslavnější a první belgické kapele, která prorazila na mezinárodní scénu a zazářila i v kolébce indie/rocku - v Anglii.
13.9.2011 Tři a půl roku po albu Vantage Point se s novým materiálem vracejí belgičtí indie-rockeři dEUS. Jejich v pořadí už šestá deska dostala název Keep You Close a je připravena k vydání na pondělí příštího týdne.
13.8.2011 Po prvním díle fotogalérie z letošního OFF Festivalu přinášíme dnes díl druhý. Těšit se můžete na Primal Scream, Public Image Ltd., Destroyera, Xiu Xiu, Deerhoof, nebo i našich DVA.
14.7.2011 Pätnásty ročník najväčšieho slovenského festivalu Bažant Pohoda sa uskutočnil rovnako ako po minulé roky na trenčianskom letisku. Jubilejnú pätnástku sa rozhodli organizátori osláviť pre festival tým najtradičnejším spôsobom.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.