muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DELTA

25.4.2008 Pražský areál Delta čeká v dohledné době demolice a s ní tak souvisí i uzavření stejnojmenného klubu, ve kterém své první koncerty začátkem 90. let odehráli i dnes známí Tata Bojs. Také proto se skupina rozhodla na Deltě odehrát rozlučkové vystoupení, naplánované už na zítřejší večer.
8.4.2007 Dve kapely spojené priateľským putom – Longital a Čankišou - zahrajú tento piatok v pražskom klube Delta.
14.12.2006 Tata bojs, jedna z nejinvenčnějších kapel současné české hudební scény, přerušila práce na novém albu a vyráží v těchto dnech na krátké předvánoční turné.
9.12.2006 Průšovy kovárenské Vánoce, tak zní název předvánočního pražského miniturné skupiny Tři sestry. V jeho rámci se formace okolo Lou Fanánka Hagena společně se svými hosty představí ve čtveřci hudebních klubů.
21.11.2006 Občas se stává, že se na jediný večer nahromadí řádka zajímavých koncertů a hudební fanoušci nevědí, čemu dát přednost. Dost možná si takto zítra budou hlavu lámat naši pražští čtenáři.
6.3.2006 Středečními hosty klubu Delta na pražské Ruzyni budou jedni z loňských objevů domácí indie-punkové scény, kapela The Prostitutes.
29.12.2005 Leden bývá co do hudebních akcí čaasto označován jako jakýsi "okurkový" měsíc. Přesto se však stále něco děje a my vám proto přinášíme několik koncertních tipů:

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.