muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CZECH IT

4.5.2015 Přílivová vlna moderní klasiky poslední dobou tvaruje alternativní scénu do ladných křivek piana, smyčců a elektroniky. Tato působivá kombinace je výrazovým materiálem také česko-ukrajinského dua Awali.
6.4.2015 Jsou pohrobky Orlové, v garáži tkají sychravý a špinavý virvál, v němž se mísí odkaz 90. let se vším, co v té době existovalo. Je to post punk, grunge, emo, je to přímočaře kupředu se valící taras plný deziluze, který nedává vydechnout.
9.3.2015 Or nahráli a vydali své první věci sami, než zakotvili u Silver Rocket. Jejich tvorba se nachází někde na pomezí stoner rocku a post-hardcoru, výrazné bicí, které ženou zahuhlanou basu a ostrou kytaru do příkrých riffů. Všechno je pak do jednoho působivého celku sevřeno naléhavým hlasem.
13.10.2014 Jméno kapely prodává. Jméno je všecko. Čím originálnější, tím lepší. Pravda, můžete se jmenovat úplně hloupě, třeba The Band, a zrovna vám to vyjde. Spíš ale platí, že musíte zaujmout na první pohled/poslech. Neřvi mi do ucha se toho drží.
23.7.2014 Je hlavou vydavateľstva LOM, komponuje, performuje, mastruje, vyrába nástroje, ktoré si kúpil aj člen Nine Inch Nails. Jonáš Gruska je jednou z najkomplexnejších a najzaujímavejších postáv mladej slovenskej experimentálnej scény.
9.7.2014 Dekadentní industriální audiovizuální elektropunk umazaný ostravským mourem, špínou a pokřivenými deviacemi mezilidských vztahů, který v sobě kloubí post punk, EBM, synthpop a gotickou temnotu.
5.6.2014 Nehrajú elektroniku, indie pop ani iný súčasný žáner. Skôr ako aktuálny zvuk ich zaujíma skladba ako taká, ako základ výsledného produktu. Napriek tomu Kvety nikotínu zo slovenského Komárna reflektovali aj udávali trendy distribúcie hudby na Slovensku.
1.5.2014 Kapela Dawn To Come stihla nahrať jedno dobré EP, ktoré však ani zďaleka nedosahovalo intenzity koncertov a rozpadla sa. Teraz je však svojim spôsobom späť. S iným názvom, v inom meste - Inheritance.
28.3.2014 Je tri dni do očakávaného koncertu My Bloody Valentine v pražskej Arche a novinárom prichádza mail s menom supportu. Píše sa 7. júna 2013 a tým predskokanom je rakovnická štvorica Manon Meurt.
9.3.2014 České písničkářství nenabízí pouze profláklé autory povrchně vyznívajících politických protestsongů či rozpačitě působících, rádoby vtipných písní o božských podřízených. Skýtá i mnohé, doposud téměř neobjevené perly.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.