muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: COCOROSIE

15.7.2015 Půvabně podivná sesterská dvojka CocoRosie kuje plány na nové album. Název zatím nemá, jisté už je ale to, že k poslechu bude nejpozději 18. září. Bianca a Sierra Casady vás ale mají rády, a tak posílají první skladbu, Heartache City.
17.6.2015 Jedna polovina bizarně půvabného sesterského dua CocoRosie, Bianca Casady, se vrhá do sólového projektu. Ví se o něm všeobecně zatím málo, ale několik věcí je jistých.
15.3.2015 Čtyři měsíce po oznámení prvních jmen se lineup největšího slovenského hudebního svátku solidně zaplňuje. Poté, co ruku v ruce s Colours of Ostrava oznámila Pohoda jednoho ze svých letošních headlinerů, Islanďanku Björk, sype z rukávu další hosty.
7.9.2014 Fenomén live sessions neutuchá. Pytel se skutečně roztrhl, z děravé juty nepřestávají vypadávat interesantní projekty, a my vám tak můžeme přinést druhý díl článku, který se představování takových atypických hudebních dýchánků věnuje.
28.4.2013 Dvě ženy, dva kníry a představení toho, jak vypadá život po životu po životě. Zamotané? A co teprve nový videoklip dvojice. Blesky, ohně, CocoRosie, bezkníraté ohňostroje, prolínání duhy a záplavy energie.
13.4.2013 Americké sestry, od kterých se 28. května dočkáme nového alba Tales Of A Grass Widow, navštíví v 19. června Prahu, aby zde svou pátou řadovou desku představily naživo. Po necelém roce se tak CocoRosie vrátí do Divadla Archa.
4.4.2013 Francouzské freak-folkové divoženky CocoRosie připravují na 28. května nové album Tales of GrassWidow. Čekání na desku zkracují tím, že postupně vypouští skladby na ní obsáhlé.
15.2.2013 Freak-folkové sesterské duo CocoRosie přichází po třech letech s novým albem. V pořadí pátá deska ponese název Tales of a Grass Widow a vyjde 27. května. Poslechněte si první ochutnávku, singl Gravediggress.
28.7.2012 Nikdy nemôžete vedieť, čo CocoRosie daný večer predvedú. To je jedna z mála istôt, ktoré publiku Sierra a Bianca Casady dávajú. Závisí od mnohého - sprievodnej kapely, aktuálnej nálady, vrelosti prijatia...
27.7.2012 Freak folkové sestry CocoRosie sa dnes takmer presne po dvoch rokoch vrátia do priestorov pražského divadla Archa. Predstavia tam aj svoj aktuálny singel We Are On Fire, ktorý predchádza ich pripravovanému albumu.

1-10 (36) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.