muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CHE SUDAKA

23.1.2013 Ani v letošním roce nebude na domácí festivalové mapě chybět festival Rock for Church(ill) Probíhat bude jako obvykle na konci léta ve Vroutku u Podbořan, ze všeho nejprve je ovšem na pořadu dne jeho zimní klubová edice.
1.8.2010 Desáté jubileum letos oslaví festival Sázavafest, který proběhne od 5. do 7. srpna v Kácově. Mezi hlavní tahouny se zařadí finští rockoví kabaretiéři Leningrad Cowboys, američtí nu-metalisté Papa Roach, balkánská dechovka Boban i Marko Markovic Orkestar ze Srbska, ale taky náš rodák Ivan Král.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
26.1.2009 Do České republiky se po čase vrací kapela Che Sudaka. V Barceloně usídlená sestava muzikantů z Argentiny a Columbie, která fůzuje reggae, ska, flamenco a world music, zahraje dnes večer v plzeňském Divadle Pod lampou a zítra v pražském klubu Cross.
20.9.2007 Již potřetí se během října o své slovo přihlásí metropolitní klubový Move festival. Probíhat bude od 11. do 27. října v sedmi pražských klubech a jeho hlavními lákadly letos budou francouzští Gong Gong, Tied & Tickled Trio, Laurent Garnier nebo italská kapela Vanilla Sky.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.