muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CHATEAU L’ENFER ROUGE - CHAPEAU ROUGE

7.12.2012 Vánoční edice Audiomartu proběhne už v sobotu 8. prosince od 17:00 v pražském klubu Chapeau Rouge. Toto speciální vánoční vydání hrabárny, blešáku a výměny hudebních nosičů je tentokrát rozšířeno i o stánky se šperky vyráběnými například z vinylů.
7.12.2012 Prostory pražského klubu Chapeau Rouge budou zítra už podruhé hostit Audiomart, projekt, který nabídne bleší trh s výměnou hudebních nosičů, elektronické hudební skladiště s velkou zásobou volně šiřitelné hudby, stánky nezávislých labelů i hudební program.
22.8.2012 Za tři roky starý debut Speech Therapy získala prestižní Mercury Prize, v únoru představila svou druhou desku Freedom of Speech a příští měsíc se chystá poprvé do Česka.
12.5.2012 Oxfordská math-rocková kapela This Town Needs Guns absolvuje začiatkom týždňa svoju českú i slovenskú premiéru. Štvorica zahrá v pondelok v bratislavskom KC Dunaj, o deň neskôr, teda 15. mája v pražskom Chapeau Rouge.
21.3.2012 Máte doma přebytečná CD, kazety nebo vinyly, na které se zbytečně práší? Rádi byste nakrmili své rozmlsané přehrávače nějakou zajímavou hudbou? Chcete podpořit nezávislá vydavatelství a distribuce?
13.3.2012 Máte doma CD, kazety či vinyly, které byste chtěli vyměnit? Hledáte nové hudební tipy? Chcete podpořit nezávislá vydavatelství a distribuce? V pátek 23. března 2012 od 17:00 si v klubu Chapeau Rouge přijdete na své.
6.2.2012 Až se ve středu 8. února na pódiu přebudovaného suterénního sálu pod známým pražským barem Chapeau Rouge objeví čtyři zarostlí a prošedivělí chlápci, a obecenstvo, jehož značná část bude patřit do stejné generační skupiny...
20.1.2012 Emergenza Festival je největší mezinárodní soutěž nezávislých kapel na světě. Letošní ročník se koná ve více než sedmdesáti městech, mezi která patří čtvrtým rokem i Praha.
9.1.2012 Česká republika je celkem častou štací dánských Obstacles. Jen v loňském roce zde nejprve v lednu odehráli trojici samostatných koncertů, aby se nakonec v létě vrátili ještě na Fluff Fest. Obliba kapely v našich končinách teď stojí za jejím dalším návratem.
29.11.2011 Emergenza Festival je největší mezinárodní soutěž nezávislých kapel na světě. Letošní ročník se koná ve více než sedmdesáti městech, mezi která patří čtvrtým rokem i Praha. Podtitulem soutěže je heslo Born to play live.

1-10 (42) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.