muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CHASE & STATUS

30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
3.3.2014 Rock For People dlouhé čekání na první jména svého letošního line-upu nyní vynahrazuje tím, že sází jeden kousek za druhým. Pořadatelé se nyní rozhodli potěšit i fanoušky tanečního a elektronického popu a oznámili Chase & Status a novozélandskou formaci The Naked And Famous.
15.4.2012 Nejen Open'er, ale i jeho sesterské festivaly Selector a Coke Live, postupně odtajňují své letošní line-upy. Mezi ohlášenými jmény nechybí The Killers, Placebo, The Roots, The Mars Volta, Chase & Status, Magnetic Man nebo Miike Snow.
8.3.2012 Festivaly Rock for People a Pohoda se v letošním roce termínově překrývají a mnozí řeší dilema, kam se vypravit. V několika položkách se ovšem kryje také line-up. Tak je tomu třeba v případě Orbital.
11.7.2011 O rakouském Frequency festivalu nebylo takřka čtvrt roku nic nového slyšet. Vše se mění až nyní, kdy pořadatelé konečně potvrzují další kapely. Nejvýrazněji z nich vyčnívají garážově-popoví The Kills a stálice alternativního rocku Feeder.
7.4.2011 Londýnské drum'n'bassové duo Chase & Status se spolu se svými koncertními hosty vrátilo do Prahy, aby ve zdejším Lucerna Music Baru představilo lednovou albovou novinku No More Idols. Tady je naše fotogalerie.
1.4.2011 Londýnské drum'n'bassové duo Chase & Status se příští týden vrátí do České republiky. Tentokrát se ale představí v trochu jiném světle. Ústřední producentskou dvojici totiž doplní živá kapela a hosté za mikrofonem.
10.3.2011 Před dvěma lety se z ryze drum & bassového dua vyklubal nový fenomén. Chase & Status už neuspokojovalo kroucení mixáku a dali průchod svým hudebním nápadům skrze kytaru, klávesy a mašinky.
27.10.2010 Ať chceme či nikoliv, sezóna udělování hudebních cen se začíná naplno rozjíždět. Dalším v řadě se stal sledovaný britský hudební časopis Q, který tituly rozdával v pondělí.
18.11.2009 Americká popová hvězdička Rihanna vydá příští týden svou čtvrtou desku nazvanou Rated R, se kterou naváže na předloňskou Good Girl Gone Bad se všudypřítomným hitem Umbrella.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.