muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ČESKÉ HRADY.CZ

3.9.2012 Že ani rok a půl po jejím vydání nechtějí Sunshine desku Karmagedon zahodit do starého železa, stvrzují novým videoklipem k písni Poltergeist. Složen je z koncertních a zákulisních záběrů pořízených v rámci jedné z nedávných zastávek putovního festivalu České hrady.cz.
14.7.2012 Ani letos nechybí na festivalové mapě série Hrady CZ, která stejně jako v loňském roce zasáhne osm letních víkendů a osm historických hradů. Už o tomto víkendu celý projekt startuje na Točníku.
29.6.2011 Tradiční putovní festival České hrady.cz a jeho mladší sourozenec Moravské hrady.cz jsou na startovní čáře dalšího ročníku. Během léta zavítají na celkem osm hradů a zámků, kde nabídnou vystoupení populárních domácích kapel.
17.5.2011 Hudební festival Hrady CZ, který se s loňskou návštěvností 42 tisíc lidí již pevně ukotvil na mapě letních festivalů, zveřejňuje kompletní program svého letošního sedmého ročníku.
3.8.2010 Po pětici dnes už tradičních zastávek putovního festivalu České hrady.cz přichází letos poprvé i jeho moravsko-slezská obdoba, Moravské hrady.cz. Během tří závěrečných prázdninových víkendů zavítá na hrady Bouzov, Veveří a na zámek v Hradci nad Moravicí.
16.7.2010 Šestý ročník hudebního festivalu v těsné blízkosti historických památek Hrady CZ, který byl v minulých letech známý především jako České hrady.CZ a letos se bude konat poprvé i na Moravě, úspěšně zahájil na Točníku...
9.7.2010 Na hradě Točník na Berounsku dnes startuje další ročník putovního festivalu České hrady.cz. Během nadcházejících víkendů zavítá jako i v předchozí sezóně rovněž na Kunětickou horu, Švihov, Rožmberk a Bezděz.
29.6.2010 Na hradě Točník na Berounsku bude o příštím víkendu zahájen další ročník putovního festivalu České hrady.cz. Během nadcházejících víkendů zavítá jako i v předchozí sezóně rovněž na Kunětickou horu, Švihov, Rožmberk a Bezděz. Ve druhé půlce prázdnin pak nově naváží Moravské hrady.cz
8.7.2009 Organizátoři festivalu České hrady.CZ v rámci jubilejního pátého ročníku rozšiřují festival o další prázdninový víkend. Festival zahájí na Točníku během druhého prázdninového víkendu a přes Kunětickou horu, Švihov a Bezděz doputuje až na hrad Rožmberk.
28.7.2008 Sobotní program festivalu České hrady.cz, který probíhal u hradu Švihov na Plzeňsku, byl přerušen. Necelých pět tisíc návštěvníků bylo evakuováno poté, co anonym na policii oznámil hrozící výbuch. K celé záležitosti vám přinášíme oficiální vyjádření pořadatelů akce.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.