muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BUGMEN

14.3.2014 Planety, objev posledních dvou let, chystají na letošní rok svou druhotinu, z níž jste mohli nedávno slyšet první ukázku Ztracený a nalezený. Ještě před očekávanou nahrávku se ale kapela kolem frontmana Orla připomněla na splitu s indie popovými Bugmen.
26.3.2009 Po čtyřech letech se do Čech vrací berlínská dívčí indie folková kapela The Dropout Patrol. Za podpory česko-kanadského blues-rockového projektu Atlantic Cable a lo-fi rockových Bugmen zahraje tuto sobotu v pražském klubu XT3.
16.9.2008 Do klubového kalendáře letošního podzimu se chystá koncerty promluvit také kolektiv Bleeding Ear. Během nadcházejících dvou měsíců k nám přiveze kapely Sic Alps, Good For Cows, Awesome Color, ze všeho nejprve ale Belgičany OW.
24.3.2008 Výběr ze dvou zajímavých zahraničních koncertů se zítra večer naskytne pražským příznivcům nezávislé klubové scény. V klubu Chateau Rouge v Jakubské totiž vystoupí američtí The Travels a v Klubu 007 Strahov pro změnu jejich krajané A Whisper in the Noise.
3.8.2004 Německá indie-folková dívčí partička The Dropout Patrol probrázdí na svém tour i několik českých klubů ...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.