muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BRAIDS

10.6.2015 Kanadská skupina Braids se na svém třetím albu zabývá tématy zneužití, pornografie a očerňování žen. Texty, které příkladně představuje nedávno vydaný klip ke skladbě Miniskirt, vychází z pera jejich zpěvačky Raphaelle Standell-Preston.
17.2.2014 V posledních několika letech se s nimi roztrhl pytel. Začala s nimi kvalitní rádia, zanedlouho se přidaly nezávislé hudební labely, krátce nato i samostatné projekty aktivních nadšenců, kteří také chtěli mít tu jednu vlastní, netradiční.
22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
26.12.2011 Přelom roku je obligátně obdobím bilancování, rekapitulování, vzpomínání a připomínání. Logicky nechybí ani naše Reakce z redakce, tradiční redakční anketa. I tentokrát začínáme u toho, co nového uplynulý rok přinesl. U hudebních nováčků, průlomů, debutů a příslibů.
21.9.2011 Kanadské ocenění Polaris Prize si pro tento rok odnesla kapela Arcade Fire díky desce The Suburbs. Více jak rok po svém vydání tak třetí album respektované formace seskupené okolo Wina Butlera získává další prestižní bod k dobru a skupina prémii ve výši třiceti tisíc Dolarů.
26.7.2011 Anglický festival je zároveň daždivý festival. Preto na Latitude nájdete len jedno nekryté pódium, navyše, návštevníci sú na také počasie pripravení a v momente všetci vyťahujú gumáky, pršiplášte...A k tomu The National, Suede či Echo and the Bunnymen.
14.7.2011 První část fotoreportu z největšího slovenského festivalu přináší hvězdy čtvrtečního večera a první poloviny druhého dne - Mobyho, dEUS, Pulled Apart By Horses, Battles a mnoho dalších.
6.7.2011 Čas do začiatku festivalu Bažant Pohoda sa nezadržateľne blíži a tak je tu čas vydať aj druhý diel nášho Fest'namte se. Narozdiel od toho prvého, sa v tomto venujeme kapelám, ktoré sa dajú radiť medzi takzvané "mladé pušky".

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.