muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BONO VOX

14.6.2011 U2 vypustili do světa špatnou zprávu pro všechny fanoušky, kteří netrpělivě očekávají nové album legendární irské formace. Vzhledem k náročnému časovému rozvrhu se totiž nástupce poslední desky No Line On The Horizon dočká svého vydání až příští rok.
16.10.2006 Ačkoliv se ještě v červnu nechal zpěvák Bono v jednom z rozhovorů slyšet, že kapela U2 uvažuje nad novou deskou, dočkají se příznivci zatím jen výběru největších hitů. Alespoň tedy co se nejbližších měsíců týče.
6.6.2006 Frontman skupiny U2 Bono v rozhovoru pro britský deník The Guardian, že zanedlouho, pravděpodobně již v létě, kapela začne natáčet své nové album.
9.2.2006 Cenám americké hudební akademie Grammy, které byly předány v noci na dnešek, dominovala skupina U2, která získala pět cen, tudíž v trofej proměnila všechny své nominace.
12.12.2005 Organizace Amnesty International ocenila irskou skupinu U2 za její jedenadvacetiletou snahu prosazovat rovnost všech lidí po celém světě a zasazovat se o lidská práva a důstojnost.
6.12.2005 Včera jsme vás informovali o tom, že irským U2 se podařilo během pouhých šesti hodin vyprodat své březnové koncerty v Austrálii a na Novém Zélandu. Proto se kapela rozhodla hned několik koncertů přidat a namísto původně plánovaných pěti koncertů jich zde odehraje rovnou osm.
1.12.2005 Americká soulová zpěvačka Alicia Keys nazpívala společně s frontmanem irských U2 Bonem charitativní píseň Don't Give Up. Výtěžek umělci poukáží na konto nadale Keep A Child Alive, která pomáhá lidem nakaženým virem HIV.
16.3.2005 Irská kapela U2 byla v pondělí uvedena do rock'n'rollové síně slávy. Na slavnostním ceremoniálu v newyorském hotelu Waldorf Astoria ji do ní uvedl Bruce Springsteen, který do...
7.3.2005 16. září letošního roku oslaví narozeniny jeden z největších bluesových kytaristů, B.B. King. Při té příležitosti vyjde deska duetů, na které budou shrnuty Kingovy spolupráce například...
4.3.2005 Počet skladeb stažených v systému iTunes dosáhl čísla tři sta milionů. Oznámila to společnost Apple Computer, která nejúspěšnější službu pro legální stahování digitalizované hudby...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.