muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLEUBIRD

20.6.2012 PoKe na hlavnú scénu priniesol klubové kapely a v komornej, no zároveň festivalovej atmosfére ukázal program, aký slovenským festivalom chýba. Preto sa do tehelne mohol pozrieť Peter Hook z Joy Division, Xiu Xiu Larsen alebo Astronautalis.
17.6.2012 Druhý ročník východoslovenského festivalu PoKe sa odohral v čarovných priestoroch starej tehelne v Drienovskej Novej Vsi. Na PoKe zavítal aj Peter Hook z Joy Division, Xiu Xiu Larsen, Astronautalis alebo islandské kapely Agent Fresco a Bloodgroup.
15.6.2012 Amerického hudebníka Andyho Botthrowa, vystupujícího pod jménem Astronautalis, je velmi těžké zařadit do některé ze škatulek - ve své hudbě totiž čerpá z mnoha rozličných žánrů, kromě rapování se nebojí své písně...
3.2.2012 Do českých vod opět zavítal Astronautalis, který v rámci New Moon Release Party na brněnské Flédě spolu s kamarádem (a údajně nejhezčím Američanem) Bleubirdem představil svou novinku This is Our Science.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.