muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BENGA

30.1.2012 Populární rakouský, k českým hranicím poměrně blízký festival Frequency se pomalu chystá na svůj dvanáctý ročník, který se odehraje mezi 16. a 18. srpnem v St. Pöltenu.
14.3.2011 Od polokulatého patnáctého ročníku festivalu Bažant Pohoda nás dělí necelé čtyři měsíce a jeho line-up má už v tuto chvíli okolo padesáti položek. Vypadl z něj sice bubeník Tony Allen, zato do něj přibyla řada hostí, kteří podtrhují tradiční programovou pestrost festivalu.
26.3.2009 Po jménech jako Oasis, Bloc Party, Aphex Twin, Klaxons nebo Foalspředstavuje německý Melt! Festival další želízka pro svůj letošní ročník, který proběhne od 17. do 19. července v důlním areálu Ferropolis u obce Gräfenhainichen.
28.12.2008 Petr Bořuta je podle mě jednou z nejzajímavějších osob naší redakce. Jeho hudební rozhled je velmi široký a zahrnuje prakticky všechny žánry. Nepopírám, že mě při našem elektronickém rozhovoru nejednou překvapil.
11.11.2008 Nestává se tak často, že by do České republiky přijeli hudební umělci na samotném vrcholu. A zřídkakdy se poštěstí, že dorazí největší hvězdy žánru, který se ještě k tomu zrovna veze na vlně celosvětové popularity. 31. 10. se vše povedlo skloubit, v Praze si českou premiéru odbyli dubstepoví králové Skream a Benga.
30.10.2008 Pátek 31. 10. a sobotu 1. 11. nechť si označí v kalendáři všichni milovníci párty. Na klubovce Beatcase se v pátek představí Skream a Benga, na Elektře o den později vystoupí Vitalic. Obě akce se uskuteční v pražském klubu Roxy.
23.6.2008 Skream a Benga, mladíčci s věkem přes dvacet a zároveň jedny z největších hvězd dubstepu, vystoupí na podzim v rámci Beatcase Night v pražském klubu Roxy.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.