muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BANJO BAND IVANA MLÁDKA

9.5.2011 Ve věku šestašedesáti let dnes ráno zemřel Ivo Pešák, komik a dlouholetý člen Banjo Bandu Ivana Mládka, v němž působil jako klarinetista a vokalista.
19.8.2010 Poslední prázdninová sobota bude v Kolíně patřit čtrnáctému ročník festivalu Natruc. Tradiční dějiště na Kmochově ostrově letos kromě domácích kapel přivítá i dva hosty ze zahraničí: českými pódii ověřené punk-rockery Green Frog Feet z Německa a indie-rockové melancholiky Aim z Itálie.
17.8.2010 Třiačtyřicátý ročník Vizovického Trnkobraní bude probíhat od pátku do neděle ve Vizovicích. Návštěvníky ani letos nemine příliv slivovice, ostatně akce se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek, tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jarmark řemesel, ale ani hudební program.
12.10.2009 Zahájení nového akademického roku již tradičně doprovodí festival Strahov Open Air v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově. Tentokrát se uskuteční ve středu 14. října a stejně jako v minulých letech na něj bude vstup zdarma.
26.8.2009 Hustopeče u Brna přivítají o tomto víkendu sedmý ročník Praděda Festu. Na hlavní festivalové scéně se vystřídá plejáda kapel - počínaje lokálními formacemi, přes stálice české a slovenské scény, až po několik hostů ze zahraničí.
1.8.2008 Finské Waltari, belgickou partu Attica, ale i Ivana Mládka, Skyline, Vypsanou fixu, Wohnout, All X, Elektrick Mann a řadu dalších najdete v naší fotogalerii z patnáctého ročníku festivalu Hrachovka, který se konal o minulém víkendu v Hrachovci u Valašského Meziříčí.
5.7.2008 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se o posledním červencovém víkendu uskuteční již patnáctý ročník festivalu Hrachovka. Během dvoudenního programu se na něm představí okolo pěti desítek interpretů z Česka i ze zahraničí, jimž budou vévodit kapely Napalm Death a Waltari.
28.3.2008 Cesty k úspěchu v hudebním showbusinessu jsou nevyzpytatelné, a v tom je jeho určitá krása. No řekněte, koho by napadlo, že Polsko poblázní Józek z bagien alias Mládkův třicet let starý song Jožin z bažin...
25.6.2007 Jubilejní dvacátý ročník si letos odbyde už kultovní festival, odehrávající se v blízkosti východočeského Trutnova. „Český Woodstock“ bude opět třídenní a tradičně přijde zhruba v polovině srpna.
22.1.2007 Leckdo se může oprávněně ošklíbat nad pokleslou estrádností Mládkova humoru posledních mnoha let, to však nic nemění na tom, že bývala doba, kdy se Banjo band stal na české scéně opravdovým zjevením...

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.