muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ATARI TEENAGE RIOT

15.6.2012 Vítěz ankety European Festival Awards v kategorii Nejlepší středně velký festival, polský OFF, finišuje s letošním line-upem. Už jen letmý pohled jasně naznačuje, že Iggy Pop nebude o prvním srpnovém víkendu v Katowicích tím, na čem by program stál a s čím by padal.
10.9.2010 Není tomu tak dávno, kdy se u nás představil producent Alec Empire. Tuto neděli bude Praha svědkyní dalšího vystoupení, ovšem prezentovat zde nebude svoji samostatnou tvorbu. V letošním roce se totiž na scénu vrátil berlínský projekt Atari Teenage Riot.
10.9.2010  V devadesátých letech šokovali nekonvenčním spojením elektroniky a punku, které ihned dostalo název „digital hardcore“. K elektronické hudbě přivedli tisíce nových lidi, kteří by k ní nikdy cestu nenalezli.
7.7.2010 Vhodným festivalom na ukončenie tohtoročnej bohatej letnej sezóny bude bez debát Berlin Festival. Ten sa uskutoční v nemeckom hlavnom meste 10. a 11. septembra a prinesie aj Editors, Soulwax, LCD Soundsystem či Fever Ray.
25.6.2010 Nejznámějším belgickým festivalem je bez pochyb Rock Werchter. Malá země ovšem nabízí i řadu dalších akcí a jednou z nich je Dour Festival, který v termínu od 15. do 18. července už po dvaadvacáté proběhne ve stejnojmenném městečku poblíž francouzských hranic.
18.5.2010 Pokud stále nemáte plány na nadcházející víkend a chtěli byste si udělat výlet na festival, pak je zde jeden tip: už po devětadvacáté se v Hauzenbergu poblíž bavoského Pasova a tedy i česko-německých hranic uskuteční festival Pfingst Open Air.
1.5.2010 Německá metropole a zvlášť bývalé západoberlínské letiště Templehof ožije o druhém zářijovém víkendu šestým ročníkem Berlin Festivalu. Na jedné otevřené a dvou krytých scénách si na své přijdou příznivci současné elektronické hudby, ale taky indie-rocku.
28.1.2010 Dolnorakúsky Donaufestival, ktorý sa na prelome apríla a mája koná počas dvoch víkendov v rakúskom Kremse začína predávať lístky a potvrdzovať prvé kapely. Potvrdené sú mená ako Panda Bear, Peaches, múm, Wolf Parade, Alec Empire...
29.10.2008 Britský zpěvák a multiinstrumentalista Patrick Wolf vydá v únoru nadcházejícího roku své čtvrté album. Obsahovat bude hned dva disky, přičemž na prvním z nich se rovnou měrou podílí německý muzikant a producent Alec Empire, člen někdejší techno-hardcoreové formace Atari Teenage Riot.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.